Hakkımızda

EMY Lojistik çeyrek asırlık tecrübe ve bilgi birikimi ile başta İngiltere, İskoçya ve İrlanda olmak üzere diğer Avrupa ülkelerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Müşterilerine butik hizmet vermekte ve özel çözümler üretebilme kabiliyetine sahip bir firmadır.

Müşterilerimize sunduğumuz en büyük artılardan biri de transit sürelerin çok kısa olmasıdır. İngiltere hattında yapılamayanları yaparak sektörde çok iddialı bir konuma gelmiştir. Firmanın İngiltere için transit süreleri müşteri isteğine bağlı olarak çift şoför kullanımı ile 5 – 6 gün gibi kısa sürelerde transit sürelerimizle hizmet vermekteyiz.

London, Leicester, Leeds, Glasgow/İskoçya, Belfast ve Dublin/İrlanda bölgelerinde dağıtım depolarının olması müşterilerine ürünlerin teslimatlarının hızlı ve tam zamanlı olarak ulaşmasını sağlamaktadır.

İngiltere, İrlanda, İskoçya ve Avrupa’ya ihracat ve ithalat taşımalarınızda parsiyel ve komple yüklemelerinizin sorunsuz ve düzenli bir organizasyonla hedefine ulaşması için; direkt karayolu güzergâhını kullanarak ürünlerin tam zamanlı alıcı firmalarda olmasını sağlamaktadır.

Genç, dinamik ve deneyimli kadromuzla hızlı ve çözüm odaklı profesyonel bir ekiple müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Müşterilerine 7/24 araç ve yük takibi olanağı sunmak üzere, tüm araçlarını “Araç Takip Sistemi” ile donatmıştır.

EMY Lojistik müşterilerine karşı dürüst, samimi, şeffaf ve verdiği sözleri yerine getiren bir firmadır.

Bilgi ve iletişim için biz sizi arayalım.