Denizyolu Taşımacılığı

EMY LOJİSTİK,  uzman kadrosu, geniş network ve nitelikli hizmet felsefesiyle denizyolu taşımacılığı alanında çözüm üretmektedir. Yüklerinizi dünyanın tüm limanlarına FCL ve LCL olarak ulaştırır.
Limandan limana ve kapıdan kapıya operasyon, tüm limanlarda elleçleme ve depolama hizmetleri, müşteri taleplerine göre gemi+uçak ya da gemi+tır alternatif kombine taşıma modelleri oluşturur.

Denizyolu Taşımacılığı Çözümlerimiz…
• Tüm Dünyaya İthalat/İhracat Taşımaları
• Düzenli Seferler
• Kapıdan Kapıya Teslimat
• “Genel Antrepo” Hizmetleri
• Kombine Çözümler
• Taahhütlü High-Tech Proje Taşıma Organizasyonları

FCL: EMY LOJİSTİK en kısa transit sürelerle servis verebilmek adına dünyanın en iyi armatörleriyle ve her hafta en az birkaç sefer hizmet verecek şekilde yakın çalışma içindedir. Müşteriye hem en uygun fiyatlar, hem de en uygun sefer alternatifleriyle komple konteyner hizmeti vermek EMY LOJİSTİK Deniz Nakliye Departmanı’nın başlıca görevidir. EMY LOJİSTİK, standart kuru yük dışında Open Top, Flat Rack vb özel ekipman gerektiren yüklerin operasyonu konusunda uzmanlaşmıştır.

LCL: EMY LOJİSTİK, Türkiye’den dünyanın belli başlı bölgelerine (Amerika, Orta Doğu, Batı Avrupa ve Uzakdoğu) parsiyel ihracat konteyner hizmeti de vermektedir. Gideceği destinasyona göre kargo, ya depomuzda ya da limanda konsolide edilip konteynere yüklenmektedir. İthalat parsiyel konteyner servisimiz de ağırlıklı olarak Uzakdoğu, İspanya ve ABD üzerinde yoğunlaşmaktadır.
Dökme Yük ve Chartering: Konteyner taşımasına uygun olmayan yükler EMY LOJİSTİK’nın uzmanlık alanına girmektedir. Ağır nakliye ve dökme yüklerin kapıdan kapıya nakliyesi bizim günlük işimizdir. Türkiye ile Avrupa, Amerika ve Akdeniz limanları arasında düzenli dökme yük hizmeti verilmektedir.

Bilgi ve iletişim için biz sizi arayalım.